Janské Lázně to malownicze, uzdrowiskowe miasteczko, które jest centrum sportu i rekreacji. Nasza chata znajduje się u podnóży Jasnej i Czarnej góry a swojim położeniem sprawia, że jest idealnym miejscem na urlop. Chata jest dostępna całorocznie a dla gości jest zapewnione parkowanie na prywatnym parkingu.

Nasza chata jest położona w idealnym miejscu dla tych którzy uprawiają zimowe sporty. Do dyspozycji są dwie kolejki linowe, 12 wyciągów narciarskich oraz liczne przygotowane trasy narciarskie. Nowością w ski-arealu TOP 2 ***** jest jeden z najdłuższych, oświetlonych zjazdów w Czechach z możliwością wieczornego narciarstwa od 18 do 21 godziny. Bardzo interesującą i przez turystów wyszukiwaną atrakcją jest naturalna sankowa trasa o długości 3,5 kilometra a ogólnej wysokości 560 metrów. Trasa sankowa z Czarnej góry oferuje możliwość zjazdu nocą. Główne zjazdowe trasy są przez cały sezon sztucznie dośnieżane. Goście którzy nas odwiedzą na pewno docenią położenie naszej chaty, która znajduje się dokładnie przy trasie rowerowej i turystycznej w kierunku szczytu Czarnej góry. Nasi goście mogą planować swoje wycieczki wyruszając bezpośrednio od naszej chaty.

Oferujemy zakwaterowanie ze śniadaniem w dwu i trzyosobowych pokojach. Połączenie zdrowego, czystego powietrza, zdrowego mieszkania i idealny spokój zapewnią pięknie spędzony urlop. Po całodziennych sportach czy wycieczkach górskich proponujemy jako odpoczynek masaże, parafinowe lub torfowe kompresy.

Wierzymy, że nasza oferta zwróciła waszą uwagę i że <br>już niedługo będziemy mogli przywitać was w naszej chacie.

Cennik zakwaterowania 2014 – 2015